School van de Heilige Geest

School van de Heilige Geest

Verlang je naar meer van God en wil je groeien in geestelijke gaven? De School van de Heilige Geest is een praktische en verdiepende training waarin onderwijs en toepassing bewust in balans zijn. In drie woensdagavonden leer je niet alleen wat de Bijbel zegt over de Heilige Geest, maar ga je ook actief oefenen en groeien in het functioneren in Zijn gaven.

Je kunt krachtig bijbels onderwijs verwachten, aangevuld met getuigenissen, herkenbare voorbeelden en praktische activaties. Er is ruimte voor persoonlijke groei, karaktervorming en wijsheid. Niet alleen leren, maar ook doen.

Data en thema’s
11 februari – Hoe ontvangen we de Heilige Geest?
Overzicht van de 9 gaven en spreken in tongen

25 februari – Hoe groeien we in Gods stem verstaan?
Profetie, onderscheiding van geesten, woord van kennis en wijsheid

11 maart – Hoe groeien we in bewegen in de zalving?
Geloof, krachten, gaven van genezingen en uitleg van tongentaal

Tijd: 19:45 – 22:00

De avonden worden geleid door Geert en Luciana Bode

Deze school is voor iedereen die verlangt naar meer van God en wil groeien in geestelijke gaven. Voel je vrij om deze uitnodiging te delen en samen te komen.